Przygoda Mike'a Hurasa z Ruchem Chorzów dobiegła końca. Przygoda? No dobra, epizod

Ruch Chorzów za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Mikiem Hurasem na prośbę zawodnika.

Ruch huras prof

18-letni napastnik Mike Huras na Cichą trafił w okienku zimowym zeszłego sezonu z bundesligowego VfB Stuttgart. W Ekstraklasie urodzony w Stuttgarcie Polak zagrał 2 mecze; 10 marca ze Stalą Mielec (1:3) i 12 kwietnia z Pogonią Szczecin (0:5). W obu był rezerwowym, spędzając na placu gry średnio 15 minut na mecz. Niewiele lepiej poszło mu w Ruchu II, w którym zagrał 6 spotkań i zdobył 3 bramki w klasie okręgowej. W bieżącym sezonie nie dostał ani minuty szansy od Janusza Niedźwiedza i Dawida Szulczka. W końcu piłkarz powiedział dość i poprosił o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

12 października w 12. kolejce Betclic I ligi Ruch Chorzów podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Początek meczu o 20:30.

Ruch puchar prof

Może Cię zainteresować:

[AKTUALIZACJA] Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski, w tym rywala Ruchu Chorzów

Autor: Wojciech Sontowski

01/10/2024

Stal ruch prof

Ruch Chorzów przegrywa na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola w 11. kolejce Betclic I ligi

30/09/2024

Stal ruch zapowiedz prof

Zapowiedź meczu Stali Stalowa Wola z Ruchem Chorzów w 11. kolejce Betclic I ligi