W Ruchu Chorzów zadebiutował Wojciech Łaski. Jest to dziewiąty debiutant w Niebieskich

W meczu 4. kolejki Betclic I ligi, w którym Ruch Chorzów przegrał na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:3, pojawił się wypożyczony z Jagiellonii Białystok Wojciech Łaski. Jest to już dziewiąty piłkarz, który w tym sezonie zadebiutował w barwach Niebieskich.

Laski debiut prof
Debiut był słodko-gorzki. Z jednej strony – fajnie, że nastąpił tak szybko i w takim meczu, bo atmosfera była super, na stadionie Wisły trwało piłkarskie święto, ale z drugiej strony zakończyło się dla nas źle, bo bez punktów. W niedzielę pojedziemy do Niecieczy po zwycięstwo. Bruk-Bet jest liderem, podchodzimy do niego z szacunkiem, ale nie boimy się. Naszym celem są punkty - pokornie wyjaśnia Wojciech Łaski.

Piłkarz zagrał 22 minuty, zmieniając w 68. minucie Miłosza Kozaka. 24-letni pomocnik został wypożyczony do Ruchu kilka dni wcześniej z mistrza Polski, Jagiellonii Białystok.

Łaski jest dziewiątym piłkarzem, który w tym sezonie przywdział koszulkę Ruchu Chorzów po raz pierwszy. Do tego grona należą: